Zieleń jest zawsze mile widziana w każdej przestrzeni. Możesz w to wierzyć lub nie. Możesz mieć swój własny pionowy ogród, bez względu na to, gdzie mieszkasz. Rośliny to najlepszy sposób na stworzenie przyjaznej i relaksującej atmosfery.

jardines-verticales-1.jpg

Zacznij od dołu

Jeśli chcesz stworzyć swój ogród w prosty sposób, wystarczy, że umieścisz doniczki z roślinami przy ścianie, na różnych wysokościach, aby stworzyć bardziej dynamiczną i naturalną przestrzeń. A jeśli masz zamiar mieć go na balkonie, cement jest idealnym materiałem na donice; pasuje do miejskiego krajobrazu i jest niezwykle odporny na wodę i wysokie temperatury.

jardines-verticales-2.jpg

Aby dostać się na szczyt

Wiszące rośliny są doskonałym pomysłem na wystrój wnętrza, który doda stylu każdemu pomieszczeniu, nie zajmując przy tym dużo miejsca. W tym przypadku będą one oryginalnym dodatkiem do pionowego ogrodu. Metalowe terraria są wykonane tak, aby ułatwić Ci podlewanie roślin. Musisz tylko upewnić się, że są one małe i nie ważą zbyt wiele. Rośliny będą uwielbiały przebywać na ścianie, gdzie mają duży dostęp do naturalnego światła.

jardines-verticales-3.jpg

Tam, gdzie były książki, jest ogród

Tak, umieszczenie różnych półek jeden pod drugim to świetny pomysł, aby umieścić swoje rośliny pionowo. Podobnie jak w przypadku roślin wiszących, dekorują one przestrzeń, nie zajmując jej. Skorzystaj z okazji, aby znaleźć dobrą, nowoczesną i oryginalną półkę, aby Twój pionowy ogród również mógł pochwalić się designem.

jardines-verticales-4.jpg

Niezawodny pionowy ogród

Jeśli rośliny nie są twoją rzeczą, możesz również mieć swój własny sztuczny pionowy ogród. Wystarczy, że go założysz, aby cieszyć się nim bez konieczności dbania o niego. Sztuczne rośliny to świetny sposób na dodanie zieleni bez żadnych zmartwień.

Zapomnij, czy Twój dom jest duży czy mały. Istnieją tylko wielkie idee, a pionowe ogrody są jedną z nich!

18 de Fevereiro de 2021 às 09:00