Ogólnie rzecz biorąc, "nowoczesny styl" wnętrz może oznaczać wszystko, co nie jest staromodne, ornamentalne lub bardzo klasyczne. Istnieją jednak dwa style w ramach tej kategorii, które mają tendencję do nakładania się: nowoczesny i współczesny. Projektanci wnętrz rozumieją styl nowoczesny jako ogólnie niedopowiedziany i funkcjonalny wygląd, podczas gdy styl współczesny dodaje więcej awangardowych akcentów do formuły.

Niezależnie od tego, który z nich wybierzesz, mamy dla Ciebie kilka wskazówek, dzięki którym Twój stół nabierze osobowości.

decorar-mesa-comedor-moderna-01.jpg

Dekoracje do stołów jadalnych w stylu nowoczesnym

Styl nowoczesny, według specjalistów od aranżacji wnętrz, wyróżnia się wybieraniem prostych linii, premiowaniem funkcjonalności w projektowaniu oraz eliminowaniem tego, co zbędne i niepotrzebne. Można powiedzieć, że styl nowoczesny jest królem zasady "mniej znaczy więcej".

Jak wybrać meble i dekoracje do jadalni? Cement, stal i szkło to główne materiały w nowoczesnych jadalniach, z jednolitymi kolorowymi ścianami bez wzorów i często z dużymi obrazami w stylu modernistycznym.

Na środek dekoracji wybierz wazon, tacę lub misę wykonaną z cementu, stali lub szkła, a jeśli chcesz, możesz dodać kwiaty lub dekoracyjne detale w odcieniach Twojego wystroju.

Jakaś rada? Postawienie na lampy sufitowe umieszczone nad stołem zawsze się sprawdza, nadają one ramę przestrzeni i sprawiają, że staje się ona bardziej przytulna. Kliknij tutaj, aby odwiedzić nasz wybór nowoczesnych lamp sufitowych, na pewno znajdziesz idealne dopasowanie.

decorar-mesa-comedor-moderna-02.jpg

Dekoracje do stołów jadalnych w stylu współczesnym

Współczesny design zawsze podąża za trendami, dostosowuje się do tego, co jest w modzie, stale ewoluuje i miesza najnowsze style. Jest o wiele bardziej odważny i skupia się na wyrażaniu indywidualnej osobowości poprzez wystrój wnętrza.

Znajdziesz tu szeroką gamę materiałów, proste linie i zasady są odłożone na bok, aby bawić się dekoracją i uzyskać niepowtarzalną jadalnię. Tapety, bardziej żywe kolory i meble o oryginalnych wzorach wypełnią Twoją jadalnię życiem i stylem.

Poszukaj kolorowej dekoracji lub lamp sufitowych o unikalnych kształtach, a zobaczysz, jak w mgnieniu oka możesz osiągnąć efekt godny magazynu.

Nasza rada? Chodzi przede wszystkim o wyrażenie własnego, indywidualnego stylu, więc nie bój się eksperymentować i mieszać rzeczy, jeśli nie wyglądają dobrze za pierwszym razem. Wypróbuj nowe kombinacje - nie masz nic do stracenia! Jesteś w ciągłej ewolucji - niech wnętrze Twojego domu to odzwierciedli.

Jeśli chcesz znaleźć jeszcze więcej inspiracji, aby udekorować i wyposażyć swoją jadalnię, zajrzyj do naszego Magazynu po więcej pomysłów.

8 de Fevereiro de 2021 às 11:54
A carregar...